Рівняни виступили проти будівництва нового храму УПЦ МП

03.07.2019 9:46 0

Рівняни виступили проти будівництва нового храму УПЦ МП

Владислав Рудой зареєстрував на сайті міської ради Рівного петицію із проханням не допустити відведення земельної ділянки під будівництво монастиря УПЦ Московського Патріархату, на якій згідно генплану має бути дитяча та спортивна інфраструктура.

Про це повідомляє Rivne.media.

Автор аргументує це так:

«На сайті Рівненської міської ради наявний генплан забудови мікрорайону "Червоні Гори", де на відповідній ділянці знаходиться стадіон, тенісний корт, медичний та торгово-побутовий центр, дитячий садок і т.д.

На генплані відсутній чоловічий монастир, який хоче збудувати релігійна громада Свято-Воскресенської парафії УПЦ МП села Корнина Рівненського району, для чого просить міську раду надати їй 42 сотки землі.

Даною петицією прошу не допустити надання ділянки релігійній громаді, натомість, виділити кошти з міського бюджету на розробку проектно-кошторисної документації для будівництва дитячого та спортивного майданчика (як перший етап). Також прошу провести переміщення земляних мас на даній ділянці для ліквідації стихійного сміттєзвалища, яке утворили мешканці.

Давайте вкладати кошти платників податків в майбутнє наших дітей, а не в майбутнє московського олігархату!».

Рівнянка Наталія Охмак також зареєструвала петицію на сайті міськради із проханням встановити дитячий майданчик в мікрорайоні «Червоні гори»:

«Майданчик пропоную встановити поблизу футбольного поля, що по вулиці Смотрицького. Оскільки мікрорайон в нас великий і швидкими темпами розбудовується, дітей різного віку дуже багато, а гратись їм немає де. Прошу бути не байдужими до потреб дітей».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/76366/

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности грузоперевозки на Газели Где заказать стальные радиаторы? Помощь в создании сайта под ключ от фрилансеров Что подарить парню к празднику Доставка цветов курьеров в Химки: красивые букеты по лучшим ценам

Публикации