Рівненські підприємці вибачилися за провокативну рекламу Геловіну

27.10.2019 16:53 0

Рівненський ТРЦ “Екватор”, який збурив місцевих мешканців провокативною рекламою святкування Геловіну, вибачився перед містянами. Відповідне звернення ТРЦ опублікував на своєму сайті, повідомляє Релігійна правда.

“ТРЦ “Екватор”» приносить вибачення перед мешканцями міста за сюжети, які могли хоч якось образити або бути своєрідно сприйнятими”, – йдеться у зверненні.

“Ми з великою повагою ставимось до коментарів та зауважень, які надходять до нас у зв’язку із розміщенням анонсу свята Halloween. Нам дійсно дуже шкода, що зображення анонсу сезонного свята у нашому розважальному центрі обурило частину мешканців. Ні у якому разі ми не мали на меті хоча б якось образити ваші почуття”, – наголошується в повідомленні.

У ТРЦ зазнчають, що взяли до уваги звернення місцевих жителів і змінять сюжет рекламних банерів. “Взявши до уваги звернення з приводу двозначності розміщеної рекламної кампанії, ми прийняли негайне рішення про зміну сюжетів. На цей момент відбувається заміна зображення на всіх конструкціях”, – зазначили у ТРЦ.

Нагадаємо, у рекламі Геловіну рівнян обурило зображення дівчини з порізаними руками. Пізніше міська рада рекомендувала заборонити рекламу та святкування цього свята у школах

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77582/

Следующая новость
Предыдущая новость

Получение клиентского статуса и соответствующие привилегии Компрессорные станции по ценам производителя Игры в клубе Азино777 для настоящих ценителей риска Большой выбор махровых полотенец Экспертная оценка антикварных вещей по фото

Публикации