РПЦ і Орвел: Назва спотикання

21.12.2018 23:33 9

Чверть століття ієрархи УПЦ (МП) переконували самі себе і всіх навколо, що єдність з Москвою і з РПЦ є чимось святим і неймовірно важливим для них і для вірян. Більш того, переконували, що самі віруючі готові стояти мало не до смерті заради того, щоб бути саме в РПЦ.

Політики в РФ і священноначалля РПЦ сотні разів повторювали "РПЦ на Украине", і за всі ці роки не було жодного протесту з боку ієрархів УПЦ (МП). Ніхто не обурився, не поправив, не протестував, навпаки - аплодували і підтримували.

Коли ж влада в Україні фактично повторили те ж саме і закріпили в назві Церкви те, що багато років проголошувалося "святим" і чому аплодували самі ієрархи, тоді раптом почалися протести і рішуче зречення від цього "святого", що ні про яку РПЦ знати не знають і знати не хочуть, і рішуче ніякого відношення до неї не мають.

Ви вже визначіться: РПЦ - це щось святе, за що потрібно стояти і привид для гордощів, або ж це - навпаки - щось ганебне і негідне, згадка чого сама по собі незручна і дискредитує.

Вкрай важко уявити, щоб католики так соромилися згадки свого центру - Риму і протестували проти включення цього в назві.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/blog/74018/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбирайте лучшее, выбирайте металлочерепицу от завода «КМ» Качественный табак и кальян по доступным ценам Качественный ремонт холодильников в Черкассах Приметы на свадьбу что можно что нельзя Гадания онлайн стали реальностью

Публикации