РПЦ збирає на Донеччині особисті дані українців і провокує релігійні протистояння, – очільник області

01.03.2019 11:41 3

РПЦ збирає на Донеччині особисті дані українців і провокує релігійні протистояння, – очільник області

Російська Православна Церква наразі є єдиною організацією, котра загрожує міжконфесійному миру та порозумінню в контрольованих українською владою районах Донецької області. Про це заявив голова місцевої військо-цивільної адміністрації Олександр Куць, інформує ТСН.

За його словами, релігійні громади мають законне право на визначення власної юрисдикції, а напруги з боку Православної Церкви України на Донеччині не очікують. "Провокацій не очікується, адже з боку Православної Церкви України ніяких заходів насильницького характеру на планується. Всі активісти, які могли б спричинити будь-які конфліктні ситуації, попереджені про кримінальну відповідальність, тому ніяких провокацій ми не очікуємо", - пояснив Куць.

Натомість, на думку керівника області, джерелом проблем можуть стати структури Московського Патріархату в Україні. "Єдиними провокаторами є зараз представники Російської Православної Церкви, адже в їх проповідях постійно звучать слова про неспроможність і неканонічність української Церкви, вони збирають підписи з особистими даними віруючих і невідомо куди вони передаються. Це єдина деструктивна діяльність, існує в даний час", - зазначив керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Також він додав, що із клірикам РПЦ проводиться робота, тому він сподівається, що в регіоні вдасться уникнути конфліктних ситуацій навколо Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/74913/

Следующая новость
Предыдущая новость

Деньги на карту в течение 15 минут Купив дизельный компрессор, вы будете на шаг впереди Вже чотири виробники халяльної курятини присутні на вітчизняному ринку «Траур» - ритуальные услуги и организация похорон в Киеве Каталог автоматов от казино СлотоКинг

Публикации