РПЦ закликає "утриматися від емоцій" у справі священника-педофіла

29.09.2019 22:40 0

Голова Синодального відділу із взаємин церкви з суспільством і ЗМІ Московського патріархату Володимир Легойда “закликав утриматися від емоцій і не заважати слідству у справі настоятеля Свято-Троїцької обителі милосердя в Оренбурзькій області протоієрея Миколи Стремського”, якого звинувачують у зґвалтуванні неповнолітніх. Про це Легойда повідомив ТАСС інформує УНН.

Указом митрополита Оренбурзького і Саракташського Веніаміна (Зарицького) в середу Стремський був заборонений в служінні на час ведення слідства.

“Реакція єпархії була своєчасною і єдино можливою в даній ситуації. На час розслідування священник заборонений в служінні, всі подальші рішення будуть прийматися після винесення судового рішення. Зі свого боку хочу нагадати про презумпцію невинності і про те, що тільки суд може визнати людину винною чи невинною, тому мені здається, що зараз дуже важливо всім утриматися від якихось емоційних непотрібних коментарів і не заважати працювати слідству”, — сказав Легойда.

Нагадаємо, В Оренбурзі заарештували настоятеля Свято-Троїцької обителі Миколу Стремського, йому пред'явлено звинувачення в зґвалтуванні, розпусних діях і невиконанні батьківських обов'язків. Потерпілими у справі проходять сім неповнолітніх. Всього на вихованні в сім'ї священника перебуває 70 прийомних дітей.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/77301/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные кеды Converse Стильний жіночій одяг за кращими цінами Онлайн ставки на футбол Gotslot - яркие автоматы и их полное описание Удобные и теплые зимние куртки для мужчин

Публикации