РПЦ в Україні є останнім форпостом Путіна, - Митрополит Епіфаній

02.02.2019 18:29 3

РПЦ в Україні є останнім форпостом Путіна, - Митрополит Епіфаній

Предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній назвав Російську Православну Церкву останнім форпостом Володимира Путіна в Україні. Про це він сказав в інтерв'ю "Радіо Свобода", інформує «Еспресо».

"РПЦ в Україні є останнім форпостом Путіна. Тому що церква проникає глибоко в душі православних українців. І ми це реально бачимо, наскільки церква зомбує їх у цьому напрямку. Є багато тих, які зараз практично розуміють, але й до кінця не розуміють, що насправді відбулося. Вони переконані, що те, що відбулося, то це відбулося в неканонічний спосіб, що Вселенський патріарх зробив це неправильно, він не мав права і так далі", - сказав Епіфаній.

Він наголосив, що спочатку українці чекали, що Константинополь надасть автокефалію, а тепер чекають на визнання іншими православними церквами.

"Тобто РПЦ має великий вплив. І ми віримо в те, що коли ми об’єднаємося, всі православні українці в єдиній помісній православній церкві, завершиться війна на Донбасі і Крим буде повернуто Україні. Тому що Путін втратить тут, в Україні, ту підтримку, яку він мав до цього часу. Бо якщо би він не мав цієї підтримки, то не було б війни на Донбасі. І тому ми поступово будемо утверджуватися вже як єдина церква, визнана, канонічна в Україні. І поступово Росія втрачатиме цей вплив саме через душі православних українців тут", - переконаний Епіфаній.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/74569/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор качественных пластиковых окон в Запорожье Не упустите новинку Свежий хамон и другие продукты на Фрешбазе Качественное продвижение и реклама сайтов и социальных сетей Приобретение купели для крещения

Публикации