РПЦ відкрила свою структуру в Анталії - канонічній території Вселенського Патріархату

13.11.2019 16:59 0

Група православних громадян Турецької Республіки на чолі з Оксаною Аликан офіційно зареєструвала Товариство російськомовних православних вірян провінції Анталія, котре об’єднало частину російськомовних вірян в містах Демре, Кемер, Анталія, Белек, Сіде, Манавгат, Авсаллар, Аланья і Махмутлар.

Новостворене товариство, як повідомляє 12 листопада офіційний сайт Московської патріархії, підпорядковується Управлінню Московської патріархії із закордонних установ.

При цьому РПЦ МП вважає майже всю територію Туреччини “канонічною територією” Вселенського Патріархату, з яким Московський Патріархат в жовтні 2018 року розірвав канонічне спілкування, але при цьому не визнав Константинопольську Церкву такою, що припинила своє існування.

1 листопада Товариство отримало офіційний дозвіл губернаторства Анталії і Служби безпеки Туреччини на проведення регулярних богослужінь в орендованому приміщенні в районі Муратпаша міста Анталія за адресою: вул. Джумхурієт, 60.

Уже розпочав роботу сайт Товариства російськомовних православних вірян провінції Анталія – www.pravantalya.com, також утворена група в соціальній мережі “Facebook”.

Раніше РПЦ МП вже практикувала неузгоджені зі Вселенським Патріархатом богослужіння на його території: так, 11 листопада 2018 року ієрей Георгій Сергєєв здійснив в храмі святих рівноапостольних Костянтина і Олени в Стамбулі літургію. Слідом за цим були здійснені богослужіння РПЦ МП в інших містах Туреччини – Анкарі, Ізмірі, Кушадаси, Антальї, Демре, Ескішехір.

25 травня 2019 року очільник РПЦ Кирило відправив до Туреччини клірика Бєлгородської митрополії, священника Георгія Іванчогло, завданням якого було “духовне окормлення вірян, які проживають в провінції Анталія”. Про це повідомляє Релігійна правда.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/orthodox_world/77792/

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн против наземных казино - преимущества В Радомышле готовится международная межконфессиональная конференция по работе с детьми-аутистами Большой выбор качественных пластиковых окон в Запорожье Профессиональный семейный адвокат Лазерные станки для любых целей

Публикации