Росія використовує свої енергоносії для корумпування усієї Європи, - Патріарх УГКЦ італійському тижневику «Il Foglio»

06.04.2019 11:03 3

Росія використовує свої енергоносії для корумпування усієї Європи, - Патріарх УГКЦ італійському тижневику «Il Foglio»

Коли ми говоримо про війну в Україні, то йдеться про війну в Європі, адже все те, що відбувається сьогодні в Європі, має глобальні наслідки.

Таку думку висловив Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук) в інтерв’ю італійському тижневику «Il Foglio».

«Деякі історики називають Україну "східними воротами Європи": якщо в ці ворота вриваються агресори, то неминучим буде напад на всю Європу. Можливо, зараз західноєвропейські країни не сприймають цю ситуацію як агресію з військової точки зору, але не можуть не бачити агресії з точки зору інформаційної, тому що сьогодні ми говоримо про гібридну війну», - зявив Глава УГКЦ.

«Крім того, ведеться війна за допомогою економічної зброї: Європа стає дедалі більше залежною російської нафти і російського газу. Купуючи їх у Росії за особливими цінами, вона не тільки перетворює свої гроші на зброю, що атакує Європейський континент, а спричинює цими грошима велику політичну корупцію в Європі. Тому ми повинні зважати на те, що сьогодні війна змінила своє обличчя. Війна – велике зло, яке впливає на серце, розум, тіло, але передусім на здатність людини бути автентично вільною і співпрацювати зі своїм ближнім для загального блага. І це є великою трагедією», - додав він.

Першоєрарх наголосив, що нині Україна захищає увесь континент, у тому числі автентичні європейські цінності.

«Усе те, що ми нині переживаємо в Україні і намагаємося вирішити, свого часу стане багатством усієї Європи. Я вірю в Україну і вірю в Європу. Запрошую європейців відвідати нашу країну і побачити, як ми обстоюємо і поважаємо європейські цінності, гідність людської особи, спільне благо, солідарність і субсидіарність українського народу, який своєю кров'ю захищає Батьківщину, а відтак захищає Європу», - наголосив Патріарх УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/75339/

Следующая новость
Предыдущая новость

Твердотельные накопители SSD: что стоит знать Космолот - как перевернуть сознания клиентов Профессиональный ремонт обуви Доставка букетов по городам Украины Что игорный бизнес дал государству в 2021 году и чего от него ожидать в 2022?

Публикации