Росіяни намагались викупити останки Ярослава Мудрого, - Неля Куковальська

18.02.2018 11:32 183

Росіяни намагались викупити останки Ярослава Мудрого, - Неля Куковальська

Росія намагалась викупити останки Ярослава Мудрого за 2 мільйони доларів. Про це Експрес-online повідомила Неля Куковальська, генеральна директорка Національного заповідника "Софія Київська".

"Я отримала письмове свідчення від людини, яка брала участь у таких торгах у 2016-2017 роках, — каже Експрес-online Неля Куковальська. — На зустрічі були представники Росії, а також священики храму Святої Трійці у Брукліні, де, як мені повідомили, і зберігаються мощі Ярослава Мудрого. Росіяни запропонували 2 мільйони доларів, однак, священикам ця сума видалася замалою. Ще одна причина відмови — представники духовенства побоялися це зробити, оскільки у Департамент юстиції США з України надійшов лист щодо розшуку останків нашого князя.

Однак впевнена, що росіяни не полишили цю ідею. Також мені відомо, що в Росії створено спеціальну групу науковців, які досліджують усі матеріали щодо останків Ярослава Мудрого".

Тим часом, делегація українських священиків нещодавно побувала у США, де з представниками храму Святої Трійці обговорили проведення експертизи ікони Миколи Мокрого, яку вивезли з Києва разом із останками князя у 1943 році.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/70126/

Следующая новость
Предыдущая новость

Католический епископ: «Нужно идти на Восток Украины и евангелизировать» Церкви розпочали благодійні акції для школярів з малозабезпечених родин Бонусы в онлайн-казино выгода или сомнительное предложение? Средство для безопасного и быстрого похудения Блюда грузинской кухни с доставкой на дом в Харькове

Публикации