Російського священика засудили до 5,5 року ув'язнення за звинуваченням у сутенерстві

14.11.2017 19:44 3

Російського священика засудили до 5,5 року ув'язнення за звинуваченням у сутенерстві

Суд у білоруському Вітебську засудив священика Російської Православної Церкви Миколу Кірєєва до 5,5 року колонії посиленого режиму за звинуваченням у сутенерстві і торгівлі людьми. За повідомленням Радіо Свобода, суд 13 листопада відбувався у закритому режимі. Кірєєв провину не визнав.

За версією слідства, Кірєєв намагався вивезти в Росію двох громадянок Білорусі для заняття проституцією. Слідчі встановили, що священик вербував жінок у Гомелі.

Суд у його справі почався 25 жовтня.

Крім Кірєєва, у справі раніше була засуджена 19-річна громадянка Таджикистану. За даними слідства, вона була спільницею священика. Жінку засудили до п’яти років ув’язнення.

Кірєєва затримали у серпні у Вітебську, коли він сідав на автобус до російського Санкт-Петербурга.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/68984/

Следующая новость
Предыдущая новость

Католический епископ: «Нужно идти на Восток Украины и евангелизировать» Молоді греко-католики Вінниці склали обітницю дотримання дошлюбної чистоти Спільний проект УПЦ КП і ресторану "Остання Барикада" — 7 тисяч порцій їжі знедоленим У Сімферополі протестують проти приватного будівництва на місці палацу калги-султана XV–XVI ст. В Киевской обладминистрации открыта фотовыставка «Кое-что общее», разбивающая религиозные стереотипы

Публикации