Ростислав Павленко: Позови про припинення оренди храмів УПЦ МП - черговий фейк

05.01.2019 6:44 3

Ростислав Павленко: Позови про припинення оренди храмів УПЦ МП - черговий фейк

Екс-заступник голови АП Ростиславу Павленко назввав «маячнею» повідомлення про те, що він нібито дав доручення готувати позови щодо припинення оренди громадам Московського Патріархату.

Про це Павленко написав у себе на Фейсбуці.

«З новим фейком, друзі)

У низці видань, які не гребують інформаційними провокаціями, із здивуванням побачив: виявляється, «джерело, близьке до мене», повідомило, що хтось дав комусь доручення готувати позови щодо припинення оренди громадам МП...», - зазначив він.

«Заявляю відповідально: це маячня.

А церковним структурам, перш ніж посилатися на фейки, варто перевіряти інформацію», - додав Ростислав Павленко.

Як відомо, Ініформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП оприлюднив повідомлення, шо в адміністрації президента було дано вказівку керівництву музею Києво-Печерської Лаври і Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника підготувати позови до адміністративних судів щодо припинення оренди громадам Московського Патріархату.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/74153/

Следующая новость
Предыдущая новость

Широкоформатная печать баннеров в Одессе Богослужения в храме Спиридона Тримифунтского в Минске Міністр з питань тимчасово окупованих територій обговорив з архієреями УПЦ КП ситуацію в Криму і Донбасі Бесплатная наркологическая клиника Как избавиться от плесени?

Публикации