«Розуму незбагненно»: Путін відреагував на створення Православної Церкви України

20.12.2018 15:26 6

«Розуму незбагненно»: Путін відреагував на створення Православної Церкви України

Президент Росії Володимир Путін назвав нову Православну Церкву України «розкольницькою» і заявив, що її створення є прямим втручанням держави в церковне життя, що розуму незбагненно.

"Те, що зараз відбувається в православ'ї (в Україні) - просто, як у нас в народі кажуть, розуму незбагненно. Це пряме втручання держави в церковне, релігійне життя. Такого не було ще ніколи з часів Радянського Союзу", - сказав В. Путін у четвер на великій прес-конференції в Москві, повідомляє Iтерфакс-релігія.

За його словами, в Україні зараз "створили цю об'єднану розкольницьку Церкву Стамбульського приходу".

"Не подобається Московського приходу - буде Стамбульського приходу", - сказав В.Путін.

Він підкреслив, що Українська Православна Церква Московського Патріархату "була повністю незалежною".

"Може, про це мало хто знає, але це була фактично повністю незалежна Церква. Вони робили все самостійно, в тому числі обирали єрархів. Єдиний зв'язок був - духовний, згадували на проповідях ім'я Патріарха Московського і всієї Русі. А зараз - подивіться, яка залежність настає від турецького Патріархату", - підкреслив В.Путін.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/73999/

Следующая новость
Предыдущая новость

Туры в Испанию на Коста дель Соль Зеркало Вулкан 24 круглосуточный доступ к лучшим эмуляторам Соціологи: українці все більше схиляються до створення помісної Церкви Запчасти на китайские автомобили На Харківщині урочисто відкрили і освятили пам'ятник гетьману Івану Мазепі

Публикации