Розпчався Синод Елладської Церкви, який може офіційно визнати ПЦУ

26.08.2019 13:21 3

Розпчався Синод Елладської Церкви, який може офіційно визнати ПЦУ

У понеділок 26 серпня розпочав свою роботу Синод Елладської Церкви, який триватиме три дні – до 28 серпня.

Під час засідань можливе офіційне визнання Православної Церкви України, повідомляє «Релігійна правда» з посиланням на портал Romfea.

Для вирішення цього питання до участі в роботі Синоду були запрошені доповідачі, призначені Священним Синодом, які представлять свою думку щодо визнання нової Української Автокефальної Церкви Священним Синодом Церкви Греції.

Як повідомлялось раніше, дві синодальні комісії Елладської Церкви, які уповноважили вивчити це питання, дійшли до висновку про необхідність визнання ПЦУ.

Крім того, представники Елладської Православної Церкви взяли участь у Божественній літургії до 1031-річчя Хрещення Руси-України, що говорить про те, що Елладська Церква фактично визнала автокефалію Православної Церкви України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/orthodox_world/76960/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Житомирі в соборі УПЦ КП відкривають виставку унікальних вірменських ікон України Выгодные кредиты под залог квартиры Угловые кухни: индивидуальное производство мебели под заказ Как быстро и выгодно избавиться от отходов Бесплатные похороны и нюансы их проведения

Публикации