Розпочалася міжнародна зустріч Тезе у Львові

28.04.2018 10:44 18

Розпочалася міжнародна зустріч Тезе у Львові

Паломники Тезе з України та з-за кордону вже прибули до Львова. Регіональна молодіжна зустріч триватиме тут з 27 квітня до 1 травня.

Загальні молитовні зустрічі відбуватимуться на велотреку СКА. Воркшопи, семінари, групи ділення, вечірні, а також харчування паломників організували в центральній частині міста.

До реалізації цієї зустрічі у Львові долучилися майже півтисячі осіб, з них понад 450 - волонтери.

“Для нас було важливо, щоб прибути до України у воскресний час, у прекрасну весняну погоду, бути в ці дні разом, молитися разом і співати про Воскресіння”, - говорить брат Жан-Даніель, відповідальний за організацію регіональнорї зустрічі Тезе у Львові.

Як розповіла кореспондентці РІСУ Марті Руденькій Катя Світицька, волонтер групи поселення, дуже багато людей з-поза меж Львова зголосилися приймати у себе паломників. Більшості з них відмовляли, адже пілігримам було б важко з добиранням. Проте деякі родини з ближніх сіл із власним транспортом готові довозити й забирати своїх гостей.

Так, сім’я з села на відстані 7 км від Львова взяла до себе 16 паломників із Литви, які вперше прибули до України.

Молодь із Литви чекає на своїх господарів на велотреку СКА

taize11w.gif

Дівчата з Нігерії, Камеруну та Польщі реєструються на зустріч Тезе

taize13w.gif

Декорації в залі для загальної молитви Тезе на велотреку СКА

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/70966/

Следующая новость
Предыдущая новость

Благотворительный фонд Андрея Доценко Еще больше возможностей приобрести товары по выгодной цене Качественная обувь для ваших деток Где купить готовый сейф или заказать его изготовление Строительство мансарды

Публикации