Розпочалася міжнародна зустріч Тезе у Львові

28.04.2018 10:44 18

Розпочалася міжнародна зустріч Тезе у Львові

Паломники Тезе з України та з-за кордону вже прибули до Львова. Регіональна молодіжна зустріч триватиме тут з 27 квітня до 1 травня.

Загальні молитовні зустрічі відбуватимуться на велотреку СКА. Воркшопи, семінари, групи ділення, вечірні, а також харчування паломників організували в центральній частині міста.

До реалізації цієї зустрічі у Львові долучилися майже півтисячі осіб, з них понад 450 - волонтери.

“Для нас було важливо, щоб прибути до України у воскресний час, у прекрасну весняну погоду, бути в ці дні разом, молитися разом і співати про Воскресіння”, - говорить брат Жан-Даніель, відповідальний за організацію регіональнорї зустрічі Тезе у Львові.

Як розповіла кореспондентці РІСУ Марті Руденькій Катя Світицька, волонтер групи поселення, дуже багато людей з-поза меж Львова зголосилися приймати у себе паломників. Більшості з них відмовляли, адже пілігримам було б важко з добиранням. Проте деякі родини з ближніх сіл із власним транспортом готові довозити й забирати своїх гостей.

Так, сім’я з села на відстані 7 км від Львова взяла до себе 16 паломників із Литви, які вперше прибули до України.

Молодь із Литви чекає на своїх господарів на велотреку СКА

taize11w.gif

Дівчата з Нігерії, Камеруну та Польщі реєструються на зустріч Тезе

taize13w.gif

Декорації в залі для загальної молитви Тезе на велотреку СКА

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/70966/

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн казино Эльдорадо: как обойти блокировку Приобрести качественные поворотники для дверей Приятное времяпровождение с огромнейшим количеством подарков и призов Полезные советы по дому, саду и даже интернету всегда под рукой Важность прогнозов на футбол

Публикации