Робочий візит до Львова Володимир Гройсман розпочав з відвідин cобору святого Юра і УКУ

08.02.2018 18:44 0

Робочий візит до Львова Володимир Гройсман розпочав з відвідин cобору святого Юра і УКУ

Сьогодні, 8 лютого, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман розпочав робочу поїздку до Львова із відвідування собору Святого Юра.

Про це повідомляє Varta 1 з посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

Під час відвідування, прем’єр поспілкувався з духовенством, побував у крипті собору і залишив запис у книзі пам’яті і свідчень крипти. Зазначимо, що в цьому році за кошти міста проводитимуть ремонтно-реставраційні роботи огорожі барокових садів собору святого Юра.

Після цього Володимир Гройсман провів зустріч із студентами та професорсько-викладацьким складом Українського католицького університету.

Візит в УКУ розпочався з короткої екскурсії корпусами, зокрема, делегація оглянула Центр Митрополита Андрея Шептицького, а також відвідала церкву св. Софії-Премудрості Божої УГКЦ.

Далі Володимир Гройсман ознайомиться з ходом виконання будівельних робіт на Львівському обласному клінічному перинатальному центрі, а також завітає до ІТ компанії SoftServe.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/70027/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить православные четки из настоящего камня? Заказать вскрытие замка в Киеве Бургеры, пицца, салаты и супы – доставка на дом в Боярке Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва Арт-проект Narciss Me

Публикации