Римо-католицькі єпископи України привітали Предстоятеля Епіфанія

18.12.2018 14:20 0

Римо-католицькі єпископи України привітали Предстоятеля Епіфанія

Голова Конференції римо-католицьких єпископів України Броніслав Бернацький привітав Митрополита Епіфанія з успішним завершенням Собору та обранням Предстоятелем Православної Церкви України.

«Ваше Блаженство,

Митрополите Київський та всієї України Епіфанію!

Прийміть мої щирі вітання від імені римо-католицьких єпископів України з приводу успішного завершення Об’єднавчого Собору, який відбувся у Києві 15 грудня ц.р., та обрання вас Предстоятелем Помісної Православної Церкви України.

Нехай це довірене Вам Собором відповідальне завдання неустанно освітлює діяння та міць Святого Духа, нехай Ваше служіння постійно супроводжує опіка Пресвятої Богородиці та заступництво Архангела Михаїла, Покровителя нашої Батьківщини. Нехай Ваш труд на Божій ниві принесе нові плоди віри, надії і любові та богобоязного життя українських християн.

Сподіваюся на плідну та дружню співпрацю наших Церков для блага Божої справи серед наших співвітчизників і держави.

+ Броніслав Бернацький

Голова Конференції римсько-католицьких єпископів України»

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/73964/

Следующая новость
Предыдущая новость

Современные услуги печати Выбираем зимние ботинки: как выбрать правильно? Онлайн-казино PointLoto – лучшие азартные развлечения для геймеров Еладська та Українська Церкви влаштували відпочинок дітям із зони АТО Качественная чистка вашего ПК

Публикации