Римо-католики Севастополя провели Великодне Богослужіння перед зачиненим дверима храму

02.04.2018 23:03 6

Римо-католики Севастополя провели Великодне Богослужіння перед зачиненим дверима храму

На Великжень у неділю, 1 квітня, римо-католицька громада Севастополя молилася на вулиці перед закритими дверима костелу. Богослужіння провів священик УГКЦ, який зачитав привітання від митрополита Сімферопольського і Кримського Московського Патріархату Лазаря та благочинного Севастопольського округу Сергія Халюти, повідомляє Крим.Реалії.

Віряни молилися за молилася за повернення костелу до їхньої власності. Під час Богослужіння один зі священиків сказав, що римо-католицька громада зможе отримати у власність будівлю костелу, документи, за його словами, перебувають у російського губеранотара Севастополя Дмитра Овсянникова.

На сайті уряду міста немає інформації про передачу будівлі римо-католицькій громаді.

Католицька громада Севастополя налічує понад двісті чоловік. 2014 року релігійна організація Римо-Католицької Церкви в Севастополі перереєструвалася відповідно до законодавства Росії.

Будівля севастопольського костелу на вулиці Шмідта, 1, незважаючи на всі зусилля католицької громади та наявність закону про реституцію релігійного майна, так і не повернули віруючим.

Сьогодні в будівлі розташовується дитячий кінотеатр «Дружба», що не працює і, за інформацією голови місцевої організації «Севастополькіно» Дмитра Гарнегі, незабаром буде реконструйований.

Міська Рада Севастополя до анексії Криму не передавала будівлю католицькій громаді, оскільки вона перебувала не в державній, а в комунальній власності.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/70672/

Следующая новость
Предыдущая новость

Электрические штабелеры: что это и зачем? Где найти красивые кеды? Ресурс Слототоп и его преимущества Лечебно-оздоровительный отдых в Royal Geneva Hotel Лучшие игровые аппараты 2017: побеждай онлайн!

Публикации