Римо-католики звершили першу месу після повернення храму в Севастополі

23.11.2018 2:10 6

Римо-католики звершили першу месу після повернення храму в Севастополі

3 червня цього року єпископу Яцеку було вручено прийняту 31 травня постанову російського уряду Севастополя про передачу костелу Римсько-Католицькій Церкві. Частково знищений храм підготували до першої служби Божої у ньому.
Оформлення необхідної документації та відновлення костелу триватиме, за попередніми оцінками, близько шести років.

За радянських часів костел, побудований у 1911 році, був перетворений на кінотеатр «Дружба» З 2010 року кінотеатр «Дружба» не працює, будівля костелу стояла зачиненою. У 2011 році новий голова Севастополя Володимир Яцуба пропонував повернути костел вірянам. Але тоді міська рада Севастополя в черговий раз не підтримала таке рішення. У 2013 вища влада України мала наміри сприяти поверненню костелу в рамках святкування 1025-річчя хрещення Русі. Проте і тоді храм не був повернутий. Після російської анексії Севастополя у 2014 році суперечки стосовно повернення костела продовжувалися ще протягом чотирьох років.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Клуб СуперСлотс для азартных игроков Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви Выигрывать легко, удобно и просто Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію Єпископ УПЦ КП обговорив питання співпраці з Управлінням охорони здоров’я Житомирської ОДА

Публикации