Римо-католики звершили першу месу після повернення храму в Севастополі

23.11.2018 2:10 3

Римо-католики звершили першу месу після повернення храму в Севастополі

3 червня цього року єпископу Яцеку було вручено прийняту 31 травня постанову російського уряду Севастополя про передачу костелу Римсько-Католицькій Церкві. Частково знищений храм підготували до першої служби Божої у ньому.
Оформлення необхідної документації та відновлення костелу триватиме, за попередніми оцінками, близько шести років.

За радянських часів костел, побудований у 1911 році, був перетворений на кінотеатр «Дружба» З 2010 року кінотеатр «Дружба» не працює, будівля костелу стояла зачиненою. У 2011 році новий голова Севастополя Володимир Яцуба пропонував повернути костел вірянам. Але тоді міська рада Севастополя в черговий раз не підтримала таке рішення. У 2013 вища влада України мала наміри сприяти поверненню костелу в рамках святкування 1025-річчя хрещення Русі. Проте і тоді храм не був повернутий. Після російської анексії Севастополя у 2014 році суперечки стосовно повернення костела продовжувалися ще протягом чотирьох років.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині Как заработать с помощью онлайн казино Вулкан Огромный выбор чехлов для Xiaomi Redmi Note 4 и не только Использование микротоков для лица Помощь профессионалов при вскрытии замка

Публикации