Римо-католики запрошують українців Кракова на Різдвяну Месу українською мовою

17.12.2018 12:10 0

Римо-католики запрошують українців Кракова на Різдвяну Месу українською мовою

«Українці всіх куточків Кракова і найближчих територій, ласкаво запрошуємо вас взяти участь у Різдвяній Месі, яка відбудеться у неділю 23 грудня о 16:00 за адресою: храм Блаженної Анєлі Саляви, Алея Київська 29, м. Краків», - йдеться у запрошенні.

Після Меси римо-католики пропонують українцям «спільно розділити радість приходу Спасителя за Різдвяним столом у теплій родинній атмосфері».

«Будемо прославляти Господа колоритними українськими колядками. Запрошуємо приносити зі собою Різдвяні страви і чудовий настрій, приводити друзів», - йдеться у запрошенні.

IMG_5507w.gif

Довідка: Від 14 листопада 2017 року отець Місіонер св.Вікентія де Поль Юрій Шпак CM призначений Архиєпископом Митрополитом Краківським Мареком Яндрашевським, як відповідальний за душпастирство українців, які стало або тимчасово проживають на території Кракова. Отець вже більше року опікується українською спільнотою при парафії Анєлі Саляви. Тут також організовані окремі зустрічі для студентів з України. Богослуження відбуваються щонеділі о 16:00.

Від 9 грудня 2018 розпочалися Меси українською і в центрі Кракова у храмі св. Томи Апостола, вул. Шпитальна 10. Меси відбуватимуться кожної четвертої неділі місяця о 18:00.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/73945/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ритуальные перевозки по всей Украине Компания, предлагающая различные полиграфические услуги Суши и пивная тарелка в любое время суток Емейл-рассылки - эффективная реклама в сети Кроссовки-сороконожки

Публикации