Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання

21.07.2017 14:44 3

Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання

— Документи передані з повним списком наших пропозицій, їх юрист працює, він знає, як на них реагувати. Політичне рішення про реєстрацію ухвалене… Не сумніваюся, що вона відбудеться найближчим часом. Говорити про передбачений законодавством термін розгляду документів (3 місяці з моменту подачі — КР) є сенс, коли можлива відмова. Ми розглядаємо тільки позитивний результат, — сказав директор департаменту Андрій Юраш виданню "Крим. Реалії".
Він додав, що в рішенні про створення Духовного управління є політична складова.
— Немає сумніву в тому, що у створенні Духовного управління простежується політична складова, яка в цьому випадку є позитивною, — додав Юраш. При цьому він не назвав можливу дату реєстрації нового ДУ.
Муфтій Духовного управління мусульман Криму на материковій частині України Айдер Рустемов в коментарі виданню "Крим. Реалії" підготовку до реєстрації охарактеризував такими словами: «Залишилися останні штрихи».
Нагадаємо, в листопаді 2016 року в Києві представники релігійних організацій кримських татар, які компактно проживають на материковій частині України і переселенців з окупованого Криму, на своєму з’їзді створили Духовне управління мусульман Криму (на материковій частині України — КР).
У березні 2017 року Департамент у справах національностей та релігій Міністерства культури України відмовився реєструвати Духовне управління мусульман Криму (ДУМК, Київ) і зажадав внести виправлення в проект його статуту. Головною проблемою став збіг його назви з Духовним управлінням мусульман Криму (Сімферополь) на чолі з Еміралі Аблаєвим, яке після анексії Криму активно співпрацює з окупаційною російською владою, припинило координувати свої дії з Меджлісом і перереєструвалося на території Росії під новою назвою — «Духовне управління мусульман Криму і м. Севастополь (ЦРО ДУМК)».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Оборудование и мебель для салонов красоты Проектирование и изготовление авторской мебели на заказ Доставка цветов в Киеве круглосуточно Качественные детали для аппаратов УЗИ от производителя Качественные и стильные очки по лучшим ценам

Публикации