Речник УПЦ КП назвав логічне місце проведення Всеукраїнського об'єднавчого собору

12.10.2018 21:28 0

Речник УПЦ КП назвав логічне місце проведення Всеукраїнського об'єднавчого собору

Київська Патріархія сподівається, що найближчим часом вдастся провести Всеукраїнський об'єднавчий собор та обрати голову Єдиної Помісної Української Церкви.

Про це розповів речник Київської Патріархії архиєпископ Євстратій (Зоря) в ефірі "5 Каналу".

"Найбільш логічним місцем, де може відбутися Об'єднавчий собор, є Собор святої Софії у Києві як головна історична митрополича предстоятельська кафедра для Київської Церкви. А коли – це залежатиме від нас. Ми все будемо робити для того, щоб це відбулося якнайшвидше, і хотілося би, щоб вже до наступного засідання Священного Синоду і Константинопольського Патріархату, яке відбуватиметься у другій половині листопада, ми вже могли прийти з добрими плодами нашої домашньої праці", – пояснив архієпископ Зоря.

За його словами, всі ті єрархи УПЦ (Московського Патріархату), які підписали звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія, мають взяти участь у соборі. Водночас, речник УПЦ КП додав, що це рішення добровільне, тож точна кількість єрархів стане відома лише на самому Соборі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc_kp/73031/

Следующая новость
Предыдущая новость

Адвокат по разводам: как правильно выбрать специалиста и не допустить ошибку? Подборка фильмов про врачей: торрент-файлы по категориям Ортопедическая обувь – удобство и комфорт Игорь Янковский - известный меценат и бизнесмен Настоящее масло тмина по выгодной цене

Публикации