Речник УПЦ КП зазначив безглуздість рішення Синоду УПЦ (МП)

17.03.2018 21:36 9

Речник УПЦ КП зазначив безглуздість рішення Синоду УПЦ (МП)

Речник УПЦ КП архиєпископ Євстратій (Зоря) висловив подив у зв'язку з рішенням Синоду УПЦ (МП) про неприпустимість спотворення офіційної назви Української Православної Церкви, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

У своєму рішенні від 14 березня 2018 року Синод УПЦ (МП) в першу чергу «звернув увагу на неприпустимість перекручування офіційної назви Української Православної Церкви». Мається на увазі додаток «МП» (тобто Московського Патріархату) до назви УПЦ в документах запорізької прокуратури, яку критикував Синод.

Коментуючи на своїй сторінці в Фейсбуці рішення Синоду УПЦ (МП), речник УПЦ КП архиєпископ Євстратій (Зоря) висловив здивованість: «Так їх стурбувало повідомлення прокуратури, в якому написано« УПЦ МП ». Тоді питання - а що це? Митрополит сам собі звертає увагу?».

При цьому своє питання архиєпископ Євстратій супроводжував фотографією головної сторінки статуту Феодосійської єпархії УПЦ, на якій вказано назву єпархії: «Феодосійська єпархія Української Православної Церкви (Московський Патріархат)».

Устав.jpg

Слід зазначити, що приставку «МП» (тобто Московського Патріархату) до назви УПЦ можна зустріти і в текстах на офіційних сайтах Московського Патріархату. Причому пишеться вона без дужок і лапок. У програмі ХХVI Міжнародних Різдвяних освітніх читань РПЦ, які відкрилися в Кремлі і проходили з 22 по 27 січня 2018 р до учасників від УПЦ також додавалася приставка «Московського Патріархату».

Примітно, що в Кремлі продовжують називати УПЦ «Російською Православною Церквою на Україні». Подібної назви для УПЦ домагається ціла низка українських політиків і віруючих самої УПЦ (МП).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/70468/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как не ошибиться с выбором табака для кальяна Синод УПЦ знов перейнявся біометричними паспортами і розглянув конфлікт в єпархії Получение своего генетического профиля по выгодной цене Ритуальный транспорт в Киеве Быстрый, недорогой и качественный ремонт холодильников в Днепре

Публикации