Релігієзнавці розпочали збір підписів на підтримку Юраша

24.11.2019 14:41 3

Українські релігієзнавці оприлюднили лист на підтримку кандидата на посаду голови Державної служби з питань етнополітики та свободи совісті Андрія Юраша, адресований президенту Володимиру Зеленському, прем’єр-міністру Олексію Гончаруку та міністру культури, молоді та спорту Володимиру Бородянському.

Про це у себе на Фейсбуці повідомила віце-президент Української асоціації релігієзнавців, виконавчий директор Центру релігійної інформації і свободи Української асоціації релігієзнавців Людмила Филипович.

«Громадо, є небезпека приходу до керівництва Держслужби з питань релігії ворогів України.

Прошу підтримати нашого кандидата! Підписатися під листом і розіслати на підпис це посилання своїм друзям. Будьмо солідарними. І відповідальними», - зазначила Филипович.

«Ми переконані, що очолити Державну службу з питань етнополітики і свободи совісті має високий професіонал, який не просто засвідчив глибокі знання у сфері державно-церковних відносин і етнополітики, але й продемонстрував здатність бути ефективним медіатором у цій галузі, розв’язувати насправді складні проблеми, які тут виникають; виявив вміння гідно і послідовно відстоювати інтереси України на міжнародних майданчиках, користується справедливим авторитетом у релігійному середовищі, серед національних об’єднань країни, а також в міжнародних організаціях, які обстоюють свободу совісті і права національних меншин. Ми також переконані, що собою, яка відповідає всім цим критеріям і тим величезним викликам, які стоять перед країною у сфері етнополітики і свободи совісті є Андрій Юраш», - йдеться у листі.

Його автори закликають державне керівництво «ухвалити зважене державницьке рішення з цього питання, а Національне агентство з питань державної служби скасувати необ’єктивні результати співбесіди і призначити А.В.Юраша Головою Державної служби з питань етнополітики і свободи совісті».

Нагадаємо, кандидат на посаду голови Держслужби з етнополітики та свободи совісті Андрій Юраш заявив, що його маніпулятивно намагаються “вибити” з конкурсу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77913/

Следующая новость
Предыдущая новость

Юридичні послуги від висококваліфікованих спеціалістів Оригинальные памятники в Запорожье: как подобрать дизайн надгробья для умершего близкого Бесплатный сайт Мятежный епископ УПЦ был "отравлен и ждал смерти", но "чудом исцелился" Большой выбор межкомнатных дверей

Публикации