Релігієзнавець прочитає у Києві лекцію «Релігія та альтернативна глобалізація»

16.02.2018 13:39 0

Релігієзнавець прочитає у Києві лекцію «Релігія та альтернативна глобалізація»

«Західний проект, який ліг в основу повоєнного світового порядку, сьогодні отримав не просто кілька потужних альтернатив. Такі проекти як «Русскій мір», «Ісламська держава», «Один пояс, один шлях», протистоять Заходу як геополітичні центри тяжіння. Але поряд є і не такі яскраві загрози — зневага до національних кордонів, активна міграція, політичний популізм. Усі вони зазіхають на універсальність західного способу життя, і перш за все — універсальність секулярного світогляду та ліберальних цінностей. Це постсекулярні, а іноді і контрсекулярні рухи, що свідомо шукають натхнення за межами відкритого суспільства та трансцендентальної комунікації. Одним із таких проектів може стати «Інтермаріум», який за своєю сутністю виходить за межі національних кордонів. І кожна сторона — як прихильники секулярного світу, так і його супротивники — мають бути готовими до тотальної мобілізації. Як раніше — вже не буде», — зазначають організатори заходу.
Лекція розпочнеться о 18.00 в літературному клубі «Пломінь», що знаходиться за адресою: Київ, провулок Шевченка, 5 (ст.м. Майдан Незалежності), "Козацький Дім", 3 поверх.
Вхід вільний

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Газоблоки для строительства "Пурпурові вітрила" короткий зміст Легальное казино FreePlay для настоящих игроков Купить накрутку на youtube от профессионалов Качественные элитные памятники, которые говорят о статусе

Публикации