Релігійні діячі разом благословлять Україну перед самітом у Нормандському форматі

09.12.2019 2:12 0

Релігійні діячі разом благословлять Україну перед самітом у Нормандському форматі

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій проведе захід «Благословення України» перед самітом у Нормандському форматі задля встановлення справедливого миру на українській землі.

Захід розпочнеться о 9:00 у понеділок, 9 грудня, в приміщенні Українського Дому (вул. Хрещатик, 2) за участі глав і представників Церков і релігійних організацій та членів Душпастирської ради при Міністерстві оборони України.

Журналісти, які бажають висвітлити цю подію, запрошуються прибути завчасно – о 8:30. Телефон для акредитації представників ЗМІ: +38 067 404 41 09, yurikul@ukr.net (Юрій Кулакевич).

Нагадаємо, що зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у Нормандському форматі відбудеться 9 грудня. Метою саміту є мирне врегулювання військового конфлікту на Сході України.

Нещодавно, 4 грудня, відбулася зустріч Президента України Володимира Зеленського з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, головною темою якої стало обговорення питання мирного врегулювання ситуації на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/78105/

Следующая новость
Предыдущая новость

Перший в Україні пам’ятник воїнам Кримського ханства та їх українським союзникам встановлений на Чернігівщині Фирменная обувь именитого бренда L'CARVARI Лучшая офисная мебель Выбирайте лучшее, выбирайте металлочерепицу от завода «КМ» Где купить православные четки из настоящего камня?

Публикации