Ректор київського Відкритого православного університету візьме участь у форумі «Європа вільних людей. Надихаюча сила християнства»

12.09.2018 19:34 6

Ректор київського Відкритого православного університету візьме участь у форумі «Європа вільних людей. Надихаюча сила християнства»

У роботі однієї з пленарних сесій — «Вільні до поєднання» — візьме участь ректор Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості о. Георгій Коваленко, в минулому - багаторічний спікер УПЦ (МП).
У програмній декларації «ХІ Гнєзненського з’їзду» зокрема говориться:
"У 2018 році відбудеться сота річниця закінчення трагічної Першої світової війни, століття незалежності Польщі, а також іще кількох інших держав Європи. У зв’язку із цими подіями ми хочемо здійснити християнську рефлексію щодо свободи та витоків надії на майбутнє нашого континенту. Національна незалежність — це дар, який потрібно постійно плекати в ім’я турботи про спільне благо як Батьківщини, так і для Європи в цілому, яка сьогодні переживає кризу своєї самобутності. Свобода є великим даром Творця для кожної людини. Християни також свідчать про звільнення через Христа з пут гріха. Однак недостатньо бути вільним «від», треба бути вільним «до», треба хотіти і вміти вибрати. Свобода - це велике благо, але також, а, може й, передусім, величезна відповідальність".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Пластиковые двери от Фабрики Комфорта Архімандрит УАПЦ повернувся в УПЦ (МП) Купить террариум можно и в интернет магазине Молоді греко-католики Вінниці склали обітницю дотримання дошлюбної чистоти Все про медичне страхування для іноземців

Публикации