Ректору Московської духовної академії на три роки заборонили в’їзд в Україну

11.11.2018 13:03 6

Ректору Московської духовної академії на три роки заборонили в’їзд в Україну

Прикордонники не пропустили в Україну ректора Московської духовної академії архієпископа Амвросія, йому заборонено в’їзд на три роки.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на Держприкордонслужба, у деяких ЗМІ з’явилась інформація про те, що ректор Московської духовної академії архієпископ Амвросій, якого 7 листопада не пропустили в аеропорту "Жуляни", нібито днем пізніше все таки перетнув кордон, прилетівши іншим авіарейсом.

«Офіційно повідомляємо, що ця інформація є фейковою та не відповідає дійсності. Журналісти, готуючи ці матеріли, використовували дані з неперевірених джерел», - наголосили у відомстві.

У ДПСУ повідомили, що 7 листопада архиєпископа Амвросія не лише не пропустили через кордон, а й заборонили в’їзд на територію України терміном на три роки. Тому щонайменше до 2021 року потрапити до України він не зможе, додали у відомстві.

Нагадаємо, 7 листопада в аеропорту "Жуляни" не пропустили до України ректора Московської духовної академії архиєпископа Амвросія.

Однак згодом одне українське видання повідомило, що архиєпископу все ж вдалося потрапити на територію України, проїхавши транзитом через Білорусь. Журналісти стверджували, що він також потрапив на територію Печерської Лаври і взяв участь в переговорах щодо подальших кроків УПЦ МП і РПЦ в світлі подій навколо надання УПЦ КП Томосу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/73443/

Следующая новость
Предыдущая новость

Бетономешалка - устройство и применение Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію Переезды и перевозка мебели Основы ремонта домашней электроники В Одессе выступит христианская группа "NLM" из Амстердама

Публикации