«Реал» приніс кубок Ліги чемпіонів до мадридської катедри

30.05.2018 18:53 9

«Реал» приніс кубок Ліги чемпіонів до мадридської катедри

Переможці Ліги чемпіонів, команда Реалу, повернувшись до батьківщини, розпочали своє святкування візитом до мадридської катедри. Вони дякували Матері Божій за свою перемогу над Ліверпулем, повідомляє CREDO.

Збірна «Реал-Мадрид» на чолі з керівником клубу Флорентіно Пересом і тренером Зінедіном Зіданом розпочали святкування перемоги у Лізі чемпіонів з візиту в кафедральний собор Мадрида. Там їх прийняв місцевий єпископ Хесус Відаль.

На початку короткої урочистості Флорентіно Перес подякував своїм футболістам за тяжку працю. «Ви показали, що завдяки колективному труду можна осягнути те, що багато хто вважав неможливим, тобто кубок Ліги чемпіонів тричі підряд».

Потім слово узяв єпископ Хесус Відаль. Він високо оцінив цей жест клубу, який свою перемогу вирішив присвятити Матері Божій з Альмудени.

Єпископ звернувся до футболістів: «Для багатьох молодих хлопців ви — авторитет. Ви приклад того, що наполегливо працювати варто. Молоді дуже треба таких прикладів! Ми разом можемо творити більш солідарний світ». На завершення захисник збірної, Хесус Вальєхо, прочитав Молитву вірних, а потім уся збірна попрямувала до статуї Богородиці, де футболісти «Реалу» поставили свій кубок.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/sport/71300/

Следующая новость
Предыдущая новость

Мінкульт закликає УПЦ пояснити чергову співпрацю її митрополита з владою "ЛНР" УПЦ КП долучилася до свята 76-ої річниці героїчної оборони Одеси Доставка цветов в Киеве круглосуточно Выездное ресторанное обслуживание: секрет идеального праздника Лотерея Космолот - лучшие онлайн развлечения на ptclick.com.ua

Публикации