Раніше судимий чоловік погрожує священникові УПЦ МП убивством

17.11.2019 19:51 3

Раніше судимий чоловік погрожує священникові УПЦ МП убивством

Отцю Іоанну Декету, настоятелеві Свято-Іллінського храму УПЦ МП в селі Росішка Рахівського району Закарпатської області, погрожують.

Про це повідомляє Перший.сom.ua.

Як виявилося, напередодні раніше судимий місцевий житель Євген Гонта прийшов до дому священнослужителя і став погрожувати йому фізичною розправою, «анонсувавши» при цьому, що йому нібито «надійшло замовлення вбити московського попа». Коли назустріч йому вийшла дружина священника, Гонта сказав, що вбивати її не буде, штовхнув їмость обома руками в груди і щось жбурнув їй в обличчя.

Поліція, яка приїхала за викликом священнослужителя, затримала агресивного чоловіка на три години, після чого відпустила. Гонта знову прийшов до священника і продовжив свої погрози, заявивши, що раніше він спалив сільську церкву (повідомляється, що перший храм дійсно згорів близько 14 років тому), а зараз зробить так, щоб в селі не було і отця Іоанна.

Оскільки загрози не припиняються, а поліція фактично не діє, священник попросив парафіян організувати чергування біля його будинку і звертається за допомогою в ЗМІ, щоб привернути увагу до ситуації.

Відзначається, що в селі Росішка Великобичківського благочиння Хустської єпархії УПЦ МП досі не було ніяких міжконфесійних конфліктів і чвар на релігійному грунті. Настоятель служить і живе тут уже 16 років. У селі два храми – УПЦ МП і УГКЦ, і парафіяни обох конфесій чудово ладнають один з одним. Як кажуть самі місцеві мешканці, Росішка – найбільш мирне село в окрузі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/77831/

Следующая новость
Предыдущая новость

Морское крюинговое агенство для успешного трудоустройства Протестанты готовят в Киеве грандиозный Праздник благодарения Легальное казино FreePlay для настоящих игроков Уборка загородного дом Все для наращивания ресниц в Prime Lashes

Публикации