Рада Церков готує звернення на підтримку українських в’язнів Кремля

13.06.2018 13:43 3

Рада Церков готує звернення на підтримку українських в’язнів Кремля

Кінорежисер Олег Сенцов голодує у в'язниці вже 30-й день на знак протесту проти політичних переслідувань Росією українських громадян, у тому числі в незаконно анексованому Криму.
Раніше Секретаріат ВРЦіРО ознайомився з відео-презентацією звіту «Як звільнити в'язнів Кремля? Міжнародний досвід та висновки для України», яку представила головна редакторка Euromaidan Press Аля Шандра.
Окрім цього, представники конфесій обговорили проблематику антидискримінаційної експертизи підручників і освітніх програм, яку проводить МОН. З метою недопущення паплюження цінності повної сім’ї, батьківства і материнства, дискримінації віруючих громадян та зневаги до ролі церкви у суспільстві, Рада Церков спрямує до Міністерства освіти свої зауваження відносно ідеологічної однобічності та заангажованості вказаної експертизи.

Нагадаємо, що віряни УПЦ (МП) також просять своє церковне керівництво клопотати про українських політв'язнів у російських в'язницях.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Бюро переводов в Киеве Как выполнить качественный перевод Стоматология Люми-Дент в Киеве на Оболони Установка газа на авто: нюансы о которых нужно знать заранее Космолот - как перевернуть сознания клиентов

Публикации