Рада християнських Церков створена у Черкасах

14.02.2019 4:42 0

Рада християнських Церков створена у Черкасах

11 лютого в Черкасах утворилася обласна Рада християнських Церков. До неї ввійшли представники восьми конфесій і деномінацій, а саме: Православна Церква України, Греко-католицька та Римо-католицька Церкви, Українська Православна Церква МП, Євангельські християни-баптисти, Харизматичні церкви області, християни віри Євангельської, Церква Адвентистів сьомого дня. Про це повідомляє прес-служба обласного комітету Руху Реформації.

Головна мета – об’єднання зусиль заради національно-духовного відродження України.

"Це консолідуючий фактор – всі християни об’єднують свої зусилля навколо Біблійних цінностей. Усі ми бачимо виклики, які є в суспільстві, і ми хочемо відповідати на них нашими, християнськими методами та бути ефективними в спільній праці. Єдність – запорука успіху", – відзначив член Ради, уповноважений представник ЄХБ та голова обласного комітету Руху Реформації Валерій Бєляєв. Серед завдань, які ставить перед собою організація — співпраця різних конфесій, участь у вирішенні питань відносин між державою і церквою, допомога ЗМІ у висвітленні релігійного життя країни та благодійність.

"Ми, як християнські конфесії, маємо згуртуватися навколо головної заповіді: щоб була між нами любов і по тому, щоби пізнавали, що ми є учні Христові. То Рада – це плід наших богословських пошуків та прагнень служити своєму народові, своїй державі і в першу чергу, Богові, в тому, що ми реалізуємо Його заповідь у власному житті", – зазначив Митрополит Іоан – Керуючий Черкаською єпархією ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/74679/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как бороться с детскими страхами? Аренда мебели и инвентаря для мероприятий в Украине Курсовые и дипломные работы для студентов Заказать наружную рекламу для бизнеса Диагностика состояния зубов – первый этап, который необходимо пройти перед началом лечения

Публикации