Після отримання Томосу Предстоятель ПЦУ запросить Патріарха Варфоломія до Києва

05.01.2019 10:45 9

Після отримання Томосу Предстоятель ПЦУ запросить Патріарха Варфоломія до Києва

Предстоятель Православної Церкви України Епфіаній (Думенко) після отримання Томосу має намір запросить Вселенського Патріарха Варфоломія відвідати Україну.

Про це першоєрарх заявив у інтерв’ю Німецькій хвилі.

«Наскільки мені відомо, навіть після підписання відповідної угоди на Фанарі, ще до Об’єднавчого Собору, сам Патріарх Варфоломій безпосередньо заявив, що він має бажання знову, вже вдруге, відвідати православну Україну. А вже після отримання Томосу з мого боку буде висловлене запрошення Його Всесвятості в найближчому часі відвідати Україну», - повідомив він

Предстоятель ПЦУ також запевнив, що його запрошення представникам РПЦ приєднатися до нової Церкви, залишається незмінною.

«Моя позиція чітка, яка була висловлена одразу після Об'єднавчого Собору, про те, що двері нашої Церкви відкриті для всіх православних України. Ми запрошуємо всіх представників, які зараз знаходяться в лоні Російської Православної Церкви, щоб вони приєдналися до незалежної ПЦУ», - заначив Митрополит Епіфаній.

«Якщо говорити про певну стратегію, то вона повинна будуватися на євангельських засадах любові, миру, порозуміння, братської взаємоповаги», - додав Предстоятель ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74150/

Следующая новость
Предыдущая новость

Основы ремонта домашней электроники "Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію Казино, которое не может вам не понравиться Быть уверенным в качестве – заказывать работы на «Курсовичок» О преимуществах ламината Balterio

Публикации