Після отримання Томосу відбудеться Синод ПЦУ, який сформує органи управління, - представник Епіфанія

28.12.2018 20:32 3

Після отримання Томосу відбудеться Синод ПЦУ, який сформує органи  управління, - представник Епіфанія

До отримання Томосу про автокефалію жодних істотних змін в Православній церкві України не буде. Про це в ефірі Прямого розповів представник митрополита Київського і всієї УкраїниЕпіфанія отець Іван Сидор.

"Ведуться переговори про майбутнє Церкви, мається на увазі, Церква – нова, немає жодних підрозділів, немає жодних органів, немає жодних комісій. Це все буде створено, коли скличуть Синод. Це органи Церкви, які будуть відповідати за різні сторони життя Церкви. Зараз ведуться переговори. Але як сказав владика Епіфаній, до отримання Томосу кардинальних змін в Церкві не буде. Ми чекаємо важливого моменту – отримання Томосу. Коли Томос буде отримано – Церква незалежна, легітимна, канонічна, вже нічого негативного до неї не придумаєш. Ось тоді Синод скликається і будуть формуватися органи управління Церкви", – розповів він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74096/

Следующая новость
Предыдущая новость

На Івано-Франківщині мешканці за підтримки духовенства протестують проти відкриття наркологічної клініки Київська митрополія УПЦ провела зустріч з рідними українських військових, які перебувають у полоні Лотерея - один из самых быстрых способов выигрыша Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов Квартира начинается со входной двери

Публикации