Після отримання Томосу відбудеться Синод ПЦУ, який сформує органи управління, - представник Епіфанія

28.12.2018 20:32 3

Після отримання Томосу відбудеться Синод ПЦУ, який сформує органи  управління, - представник Епіфанія

До отримання Томосу про автокефалію жодних істотних змін в Православній церкві України не буде. Про це в ефірі Прямого розповів представник митрополита Київського і всієї УкраїниЕпіфанія отець Іван Сидор.

"Ведуться переговори про майбутнє Церкви, мається на увазі, Церква – нова, немає жодних підрозділів, немає жодних органів, немає жодних комісій. Це все буде створено, коли скличуть Синод. Це органи Церкви, які будуть відповідати за різні сторони життя Церкви. Зараз ведуться переговори. Але як сказав владика Епіфаній, до отримання Томосу кардинальних змін в Церкві не буде. Ми чекаємо важливого моменту – отримання Томосу. Коли Томос буде отримано – Церква незалежна, легітимна, канонічна, вже нічого негативного до неї не придумаєш. Ось тоді Синод скликається і будуть формуватися органи управління Церкви", – розповів він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74096/

Следующая новость
Предыдущая новость

Такси «Лекс» в Киеве – заказывайте в интернете Чем хорош пленочный теплый пол под ламинат Казино Вулкан - ваши мечты сбываются Где заказать ритуальные услуги? Покупка и установка памятников из гранита

Публикации