Під час зустрічі з Главою УГКЦ Папа запевнив про молитовну підтримку України

23.02.2019 12:29 0

Під час зустрічі з Главою УГКЦ Папа запевнив про молитовну підтримку України

Перебуваючи з робочим візитом у Ватикані, Глава УГКЦ 21 лютого зустрівся з Папою Франциском.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, у розмові з Блаженнішим Святославом Святіший Отець поцікавився ситуацією в Україні, висловив слова підтримки та уділив своє апостольське благословення для українського народу.

Зазначимо, що з 21 по 24 лютого у Ватикані проходить зустріч предстоятелів Східних Церков і президентів єпископських конференцій Католицької Церкви на тему захисту неповнолітніх у Церкві. Зустріч відбувається з ініціативи Папи Франциска з метою усвідомлення на рівні всієї Католицької Церкви трагічності скоєних вчинків, а також є виявом уваги церковної ієрархії до жертв і прозорості в подоланні цієї кризи.

УГКЦ на всесвітньому саміті єрархів Католицької Церкви представляє Блаженніший Святослав. Він неодноразово заявляв про політику “нуль толерантності”, прийняту в Католицькій Церкві з метою захисту неповнолітніх. Додамо, що в Католицькій Церкві було затверджено низку необхідних заходів, які стають програмою захисту неповнолітніх не лише для церковних спільнот, але й для всього суспільства.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/74825/

Следующая новость
Предыдущая новость

Автомобильная заправочная станция на погранпереходе «Котловка» Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777 Чистая вода от компании «АкваПро» с доставкой по Киеву Плитка Tubadzin для вашего интерьера Увлекательные горящие туры за границу

Публикации