Підтримати проєкт «Святий Миколай для військових» закликають в УГКЦ

02.12.2019 19:02 0

Підтримати проєкт «Святий Миколай для військових» закликають в УГКЦ

З 1-го грудня 2019 року Центр військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ за підтримки Фундації святого Миколая організовує традиційну благодійну акцію «Святий Миколай для військових».

Фундація святого Миколая проводить таку акцію вже п’ятий рік поспіль. За цей час тисячі військових у різних частинах нашої Батьківщини відчули теплу атмосферу свята. Торік завдяки пожертвам людей доброї волі капелани з подарунками відвідали понад п’ять тисяч військовослужбовців: курсантів, ліцеїстів, солдатів строкової служби Збройних сил України та Національної гвардії України, військових у зоні ООС, а також дітей, батьки яких загинули на східних теренах України.

Підтримати проєкт «Святий Миколай для військових» львів’яни та гості міста можуть, склавши грошову пожертву у скриньки Фундації святого Миколая, які розмістили у п’яти храмах Львова. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/78024/

Следующая новость
Предыдущая новость

Инвестиции в новую нейронную сеть SMO Coin Твердотельные накопители SSD: что стоит знать Мульчирование: преимущества и специфика технологии Быстрая доставка вкусных роллов и суши Єпископ УПЦ КП відвідав військових у зоні АТО

Публикации