Підконтрольний РФ суд підтвердив розірвання договору оренди собору ПЦУ у Сімферополі

31.08.2019 12:41 0

Підконтрольний РФ суд підтвердив розірвання договору оренди собору ПЦУ у Сімферополі

Російський 21-й арбітражний апеляційний суд у Севастополі залишив у силі рішення про розірвання договору оренди приміщень кафедрального собору ПЦУ в Сімферополі. Про це 30 серпня Крим.Реалії повідомив архиєпископ Кримської єпархії ПЦУ Климент.

«Суд учора (29 серпня – КР) відбувся і залишив рішення в силі. Тобто рішення арбітражного суду апеляційний суд залишив у силі. Засідання пройшло без адвоката і розгляду додаткових документів, що були подані до суду. Виходячи з того, що відбувалося, можна зрозуміти, що рішення суду було записано заздалегідь. Суд просто формально, вчергове, зачитав постанову», – сказав архиєпископ Климент.

За його словами, на судовому засіданні був присутній співробітник ФСБ Росії і це означає, що «рішення було написане не судом».

Раніше архиєпископ Климент сказав, що підконтрольна Кремлю влада Криму наполягає на припиненні будь-яких договорів із Кримською єпархією Православної Церкви України.

Управління Кримської єпархії Православної Церкви України оскаржило рішення російського Арбітражного суду Криму за позовом Мінмайна Криму про розірвання договору оренди приміщень кафедрального собору Володимира та Ольги в Сімферополі.

За словами архиєпископа Климента, майно собору в Сімферополі після рішення суду про передачу в користування російського Мінмайна Криму, було «розграбоване і розламане». Російська влада публічно не коментує цю ситуацію.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/77015/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оптимизация работы переводчика Свои услуги предоставляет специалист по ремонту паркетных покрытий Не упустите новинку Адвокат по разводам: как правильно выбрать специалиста и не допустить ошибку? Качественная обувь для ваших деток

Публикации