Піджак Зіброва та футболку Винника продадуть з молотка для побудови церкви

27.04.2018 11:14 3

Піджак Зіброва та футболку Винника продадуть з молотка для побудови церкви

Чотири провідні волинські інтернет-видання проведуть благодійний аукціон, а виручені кошти спрямують на завершення будівництва храму Святого Миколая Чудотворця УПЦ КП в місті-побратимі Луцька Волновасі.

Акція розпочнеться 2 травня: інтернет-портали виставлятимуть на своїх фейсбук-сторінках лоти з короткими описами, фото і стартовою вартістю. Охочий у коментарях зголошуватиметься придбати річ, а наступні пропонуватимуть підвищену ціну, повідомляють Волинські новини.

Серед лотів – об’єкти мистецтва, які виконували дітки із Волновахи, картини бійців із 51-ї та 14-ї бригад, картини Тетяни Мялковської, особисті речі, які презентувала родина Миколи Романюка, піджак Павла Зіброва, футболка з автографом Олега Винника тощо.

Ініціатор проведення аукціону Мирослав Ватащук розповів, що усіх небайдужих згуртувала благородна мета, а збором коштів для проведення будівництва храму та гуманітарного центру біля нього безпосередньо займаються фонд «Волинь 2014» та ініціативна група «Разом збудуємо Храм».

«Як багато коштів не було би, їх завжди не вистачатиме», – акцентував Мирослав Ватащук.

Організатори акції також повідомили, що багато робіт зі спорудження церкви уже завершено, зокрема збудовано капличку, дзвіницю та місце освячення води. Основні будівельні роботи планують завершити 15 травня. Потім залишиться облаштувати благоустрій біля храму та огородити територію. Загалом на будівництво храму вже зібрали близько 5 мільйонів гривень.

Це буде перший дерев’яний і перший православний храм Київського Патріархату на Донеччині, прототипом якого послугувала церква у селі Зміїнець.

Як інформувала РІСУ, вже три роки поспіль духовенство УПЦ Київського Патріархату з Волині опікується містом Волноваха, адже саме тут 22 травня 2014 року російські окупанти та терористи розстріляли військовослужбовців 51-ої окремої механізованої бригади, уродженців Волині.

З того часу силами Волинської єпархії УПЦ КП у Волновасі будується церковно-волонтерський комплекс, організовується відпочинок та екскурсії на Волинь для дітей з Донбасу, відбувається обмін вчителями між Донецькою та Волинською областями, священики постійно привозять до Волновахи гуманітарну допомогу зібрану на Волині.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/70959/

Следующая новость
Предыдущая новость

Идеальный праздник для вашего ребенка в JUMP PARK Услуги компании «ФЛАГМАН»: 6 причин использовать профессиональную юридическую консультацию Выбрать спиннинг Невероятный гемблинг на суперустройствах Качественная и недорогая мебель для вашего дома

Публикации