П’ять млн грн жертвам війни на Сході: Адвентисти прозвітували про свою благодійну діяльність

16.09.2019 13:52 0

П’ять млн грн жертвам війни на Сході: Адвентисти прозвітували про свою благодійну діяльність

Артем Діхтярук, керівник проектів і програм благодійної організації Адвентистське агентство допомоги і розвитку (ADRA Україна), розповів про результати діяльності організації за останні два роки, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Адвентистів сьомого дня.

Протягом 2018-2019 рр. БО «БФ «ADRA Україна» реалізувала більше десяти проектів щодо надання різного виду допомоги найбільш вразливим верствам населення: відновлення житла, роздача вугілля, психосоціальна допомога (масажі, індивідуальні та групові консультації), роздача питної води, допомога дітям з малозабезпечених сімей (проведення майстер класів та психологічна допомога), водозабезпечення в соціальних закладах (школах, дитячих садочках, медичних установах), роздача різдвяних подарунків дітям з малозабезпечених сімей та в дитячих будинках, проведення «Країн здоров’я» для дітей, які проживають поблизу лінії розмежування (висвітлення восьми принципів здорового способу життя), проведення ремонтних робіт у навчальних закладах, роздача інвалідних візків.

Загальна кількість бенефіціарів за 2018-2019 рр. складає 233.771. Сума наданої допомоги за даний період складає $ 5.107.051. Переважна більшість проектів БО «БФ «ADRA Україна» здійснюється на території Донецької та Луганської областей. Люди, які постраждали від конфлікту, є найбільш уразливими та потребують психологічної та фінансової допомоги.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/77158/

Следующая новость
Предыдущая новость

Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму Подборка фильмов про врачей: торрент-файлы по категориям Юридический перевод документов Тренды из девяностых - поясные сумки Знаменитые «камни преткновения» начали устанавливать в Украине

Публикации