П'ятидесятники України об’єдналися навколо проекту допомоги безхатченкам

22.02.2018 23:44 12

П'ятидесятники України об’єдналися навколо проекту допомоги безхатченкам

Відкрив зустріч один з керівників проекту «Допоможемо вижити», президент Global Christian Support Ярослав Малько. Він нагадав про головні якості благодійника: бажання, смиренність і лагідність.
Про виконану за останній квартал роботу проекту «Допоможемо вижити» розповів Федір Герасимов, директор християнської місії «Нове життя», м.Одеса. Пастор Федір навів дані про те, скільки бездомних людей було нагодовано, яка допомога була надана одиноким, літнім і незаможним людям, вдовам, інвалідам. Розповів також про свій досвід відкриття центрів збору і роздачі гуманітарної допомоги, пошуку партнерів та ресурсів.
«У планах проекту «Допоможемо вижити» – почати більш ефективну роботу по областям, охопити нові регіони, налагодити систему комунікації», – сказав Федір Герасимов. Для цього учасники зустрічі склали карту ресурсів, обговорили інструменти для фандрайзингу та систематизації роботи, заслухали програму семінарів.
Юрій Священко, пастор церкви «Нове життя» з міста Миколаєва, розповів, як розвивається проект «Допоможемо вижити» в його регіоні: «Ми почали роботу в жовтні 2017 року. Попросили соціальні служби надати нам списки малозабезпечених людей, багатодітних матерів, інвалідів і оголосили про акцію. Прийшло понад 200 осіб. Потім ми стали працювати з бездомними: почали їх годувати, надавати душові кабіни, переодягати. Ці люди стали довіряти нам, і зараз деякі вже відвідують зібрання».
Проект «Допоможемо вижити» стартував майже два з половиною роки тому в Одесі. Саме там відкрився пункт прийому і роздачі гуманітарної допомоги, яку передали партнери з Америки і Європи. Потім пункти були відкриті в інших областях України.
Керівники проекту працюють над тим, щоб його підтримувати також за рахунок внутрішніх резервів. «Наше завдання підняти національний дух і ресурс, а не тільки спиратися на допомогу Заходу і Америки. На прикладі акцій в Одесі, Миколаєві та Запоріжжі, ми побачили, що всередині нашої країни є величезний потенціал. Люди готові допомагати. Я впевнений, що в кожному регіоні України ми можемо підняти соціальне служіння на більш високий рівень», – сказав президент GCS Ярослав Малько.
На завершення заходу учасники домовилися про те, що наступну зустріч проведуть навесні 2018 року.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Взять кредит онлайн в Украине Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию Увлекательные горящие туры за границу Лучшие и новые автоматы в казино Вулкан Новые игровые машины в знаменитом клубе Вулкан

Публикации