П'ятидесятники посвятили на Київщині нову церкву та реабцентр для безхатченків

18.06.2018 21:17 12

П'ятидесятники посвятили на Київщині нову церкву та реабцентр для безхатченків

Координатор служіння, пресвітер церкви «Скинія», доктор богослов’я В’ячеслав Когут розповів, як працює центр. Безхатченки не просто приходять сюди «передихнути» – безкоштовно поїсти, помитись і перевдягнутись, багато хто з них вирішує залишитися на подальшу реабілітацію. Вони повертаються у соціум: йдуть на роботу, відновлюють сім’ї, починають служити іншим.
Ребцентр у Тарасівці отримав неофіційну назву «Вокзал». «Так назвали з двох причин. По-перше, тут проходить початковий етап реабілітації, на якому люди перебувають тиждень-два, а потім розподіляються на інші ребцентри у Житомирській, Чернігівській, Одеській або Хмельницькій областях. А по-друге, саме на залізничному вокзалі фактично і почалося це служіння, – розповідає В’ячеслав Когут. – Люди, яким церква роздавала харчі і благовістила, почали проситися на реабілітацію. Потім, коли з’явився автобус із пунктом обігріву (просто знахідка у зимовий період!), ми почали служити у підземних переходах на Бесарабці та Майдані незалежності, тож бажаючих потрапити на реабілітацію побільшало. Сьогодні на центрі перебувають від 12 до 15 чоловік – це максимум, на що він розрахований».
За словами служителя те, що починалося як роздавання бутербродів, сьогодні виросло у доволі масштабне служіння – «Нічний дозор». Це потужне молодіжне прославлення, медична допомога, харчування за принципом «перше, друге і компот».
В’ячеслав багато і з захопленням розповідає про служіння безхатченкам та відкриття нових церков. Як відомо, на базі Української Церкви Християн Віри Євангельської діє проект «400 церков – за п’ять років» (до 2020 року). Освячення церкви в селі Тарасівка відбулося саме у рамках цього проекту.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Очередные попытки правительства Швейцарии взяться за игорный онлайн бизнес Глава РПЦЗ путешествует по Крыму, который считает российским Заказ курсовой работы по выгодным условиям Основы ремонта домашней электроники Широкий выбор разных семян

Публикации