ПЦУ у суботу проведе розширений Архиєрейський Собор

13.12.2019 0:58 0

ПЦУ у суботу проведе розширений Архиєрейський Собор

У неділю, 15 грудня, ПЦУ відзначатиме річницю Собору, який рік тому утвердив церковне єднання трьох гілок українського православ’я у Православній Церкві України.

З цієї нагоди напередодні, 14 грудня 2019 року, у Києві відбудеться розширений Архиєрейський Собор за участю всього єпископату Української Православної Церкви. Собор розпочне свою роботу о 9:30. О 13:00 пройде урочистий молебень у Святій Софії, а також Всенічне чування (16:45) у кафедральному храмі ПЦУ – Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Підхід до преси відбудеться після завершення засідання Архиєрейського Собору в митрополичому будинку на території Святої Софії Київської. Орієнтовний час у – 12:45. Акредитація за посиланням: bit.ly/2YDi6f8 (до 18:00 п’ятниці, 13 грудня).

Як зазначає сайт ПЦУ, рік тому на Соборі було прийнято Статут єдиної Помісної Церкви та обрано її Предстоятеля – Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/78153/

Следующая новость
Предыдущая новость

Де відпочивати на Закарпатті? Туры в Великий Устюг на Новый Год Казино Кинг: видеопокер для широкого круга игроков Вебинары, конференции и интенсивы для учителей на одном сайте Во Львове студентов программы по экуменизму обучат менеджменту

Публикации