ПЦУ оскаржить рішення суду про заборону розпоряджатися майном УПЦ КП

06.09.2019 21:50 0

ПЦУ оскаржить рішення суду про заборону розпоряджатися майном УПЦ КП

Православна церква України оскаржить рішення Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) заборонити здійснювати будь-які дії з розпорядження й управління майном Київської патріархії УПЦ КП до набуття чинності рішення за позовом, що стосується ліквідації УПЦ КП.

Про це 5 вересня в ефірі "Обоз TV" повідомив речник ПЦУ, архієпископ Євстратій (Зоря), пише видання Гордон.

За його словами, рішення буде оскаржено, "щоб не створювалися перешкоди [голові комісії з ліквідації УПЦ КП] митрополиту [Черкаському] Іоанну виконувати обов'язки, які були покладені на нього Священним синодом".

"Сама поява цього рішення є досить дивною. Відповідні особи тричі подавали в цій самій справі прохання до суду, і тричі суд відмовляв їм у задоволенні цих вимог. А вчетверте ці самі вимоги були задоволені. Сам цей факт уже викликає певні питання. Нічого не змінилося в суті справи, але чомусь у суді змінили точку зору на те, як на ці вимоги реагувати", – заявив архиєпископ Євстратій Зоря.

Нагадаємо, 4 вересня Окружний адміністративний суд міста Києва виніс ухвалу про забезпечення позову у справі 640/14586/19. За цією ухвалою, ще до винесення рішення по суті спору за позовом «Київської Патріархії УПЦ КП» (тобто Патріарха Філарета) до Міністерства культури у справі про ліквідацію юридичної особи «КП УПЦ КП», заборонено митрополиту Іоану (Яременку) вчиняти, як главі ліквідаційної комісії, будь-які дії, які стосуються ліквідації юридичної особи «КП УПЦ КП», що рівносильно задоволенню позову Патріарха Філарета і що прямо заборонено Законом.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77075/

Следующая новость
Предыдущая новость

Новинки кино 2018 года в онлайн кинотеатрах Услуги груз-такси круглосуточно в Киеве Постельное белье Viluta – для соотечественниц, ценящих комфорт Виртуальные казино Украины - лучший способ отвлечься от повседневных забот Ремонт выхлопных систем в Киеве

Публикации