ПЦУ запустила соціальний проект на підтримку жінкок-переселенок

21.08.2019 14:11 0

ПЦУ запустила соціальний проект на підтримку жінкок-переселенок

20 серпня у приміщенні Київської православної богословської академії відбулося відкриття проекту «Я знаю, ти можеш!», який реалізується відділом соціального служіння «Елеос-Україна» у партнерстві KWB Koordinierungsstelle Weiterbildung und Beschäftigung e. V. (Німеччина) за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt.

Про це повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

У відкритті проекту взяв участь клірик Православної Церкви України протоєрей Віталій Данчак, який побажав усім наснаги та успіхів у праці проекту.

Цей проект допоможе жінкам-вимушеним переселенкам, у тому числі кримським татаркам, пройти навчання і отримати базові знання та вміння для того, аби створити власну справу.

Учасниці поділилися своїми позитивними враженнями від професіоналізму та відкритості німецьких спікерів.

Своїми враженнями поділилася менторка проекту – Севіль Абієва: «Я дуже вдячна за отриманий досвід! Я вперше беру участь у тренінгу який проводять іноземці, іноземною мовою і я приємно вражена тим, як швидко люди з різних країн, з різних міст України, здружилися, відкрилися, і в дуже легкій неформальній обстановці, багато сміючись, вирішували дуже складні і серйозні завдання».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/76903/

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн игры для мальчиков Крымская епархия УПЦ подготовила фотовыставку о патриархах РПЦ Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Музыка группы Король и Шут Необходимые жидкости для очиски двигателя

Публикации