ПЦУ закликала робити щеплення, щоб уникнути масових смертей

14.11.2019 3:09 0

Православна Церква України підтримала вакцинацію, назвавши її «дієвим способом захиститися від інфекцій». Там переконані, що щеплення «допомагає сформувати колективний імунітет та уникнути масових смертей, як це було у давні часи», і закликають не нехтувати працею лікарів, які створили вакцини.

У ПЦУ вважають, що безпека і здоров’я людини залежить від прийнятих кожним рішень. При цьому радять вакцинуватися лише сертифікованими препаратами.

«Кожен пацієнт має право перевірити строк придатності та якість вакцини перед щепленням й отримати від лікаря відповідні інструкції та застереження. Інструкції до вакцин українською мовою мають бути у кожному кабінеті щеплень, а відповідальність за це несуть керівники медичних установ», — йдеться у повідомленні ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77787/

Следующая новость
Предыдущая новость

У храмах УПЦ КП відбувся флешмоб «Соборне многоліття», присвячний 95-й річниці Собору УАПЦ Средство для безопасного и быстрого похудения Оригинальные изделия Adidas Церкви розпочали благодійні акції для школярів з малозабезпечених родин Организация похорон в Киеве недорого

Публикации