ПЦУ заборонила богослужіння протоєрею за спроби захопити собор в Одесі

14.04.2019 0:20 0

Православна Церква України заборонила богослужіння одному з протоєреїв за спроби взяти під свій контроль кафедральний собор Різдва Христового в Одесі. Про це повідомило Одеське єпархіальне управління ПЦУ.

За інформацією, керуючий Одеською єпархією Православної Церкви України єпископ Павло 4 квітня видав указ, в якому заборонив у священнослужінні протоєрея Віталія Сеника.

«У зв'язку з непослухом і зневагою ієрархії, вчинення бунту проти єпархіального архієрея, чим подано приклад самочинства та гордині в Церкві, на підставі 31-го та 55-го правил святих апостолів, 18-го IV Вселенського собору, 13-го та 14-го правил Двократного собору протоієрея Віталія Сеника заборонити у священнослужінні від 04 квітня 2019 р.Б, без права подання благословіння і носіння наперсного хреста до повного покаяння і виправлення», йдеться в Указі.

Зараз ПЦУ має близько 7 тисяч парафій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/75412/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучший портал с металлургическими объявлениями Кроссовки-сороконожки Столешница из натурального камня Мінкульт закликає УПЦ пояснити чергову співпрацю її митрополита з владою "ЛНР" Печать конвертов на все случаи жизни

Публикации