ПЦУ готова до спільного користування храмами громадами двох Церков — Митрополит Епіфаній

02.03.2019 1:50 0

ПЦУ готова до спільного користування храмами громадами двох Церков — Митрополит Епіфаній

Православна Церква України готова до почергового користування храмами з представниками інших Церков. Про це Предстоятель ПЦУ Епіфаній розповів в інтерв'ю BBC.

«Так, звичайно», — зазначив Епіфаній.

Він вказав, що в історії України вже був такий випадок. У 90-ті роки, коли виникали конфлікти між православними та греко-католиками на західній Україні, то пропонувалося, аби більша частина громади допомогла меншості в побудові нового храму, а до того часу — почергове богослужіння.

«Якщо громада ділиться навпіл, то ми не проти почергових богослужінь», — сказав Епіфаній, додавши, що «Московський патріархат категорично проти цього».

Предстоятель також вказав, що ПЦУ не «захоплюватиме» лаври. На його думку, не варто ухвалювати радикальних рішень щодо лавр, адже це може викликати протистояння та боротьбу. Про це інформує «Громадське».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74917/

Следующая новость
Предыдущая новость

Секреты ухода за волосами Идеальный праздник без хлопот от The Catering Эффективная реклама на улицах Сканер Argox AS-8000: компактное устройство для считывания штрих-кодов Вячеслав Моше Кантор – великий человек современности

Публикации