Путін у монастирі пообіцяв Медведчуку переговорити з ватажками "ЛДНР" про обмін полоненими

15.11.2017 17:33 3

Путін у монастирі пообіцяв Медведчуку переговорити з ватажками

Володимир Путін заявив, що «зробить усе від нього залежне», щоб провести обмін полоненими з Україною. Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це Путін сказав під час відвідування Воскресенського Ново-Єрусалимського чоловічого монастиря в Істрі Московської області.

«Я зроблю все, що від мене залежить, переговорю з керівництвом «Донецької республіки» і «Луганської республіки». Сподіваюся, що, те що ви пропонуєте, буде реалізовано якомога швидше», - сказав Путін.

Як йдеться у повідомленні, Медведчук попросив Путіна «звернутися» до лідерів російських бойовиків і провести перший етап обміну за формулою «всіх на всіх». За його словами, 380 осіб могли б повернутися додому: українська сторона готова звільнити 306 осіб, російські бойовики - 74 особи.

Раніше Ірина Геращенко заявила, що на окупованому Донбасі в заручниках утримують 152 українців.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/69002/

Следующая новость
Предыдущая новость

На сайте Луганского университета УПЦ висит благодарность за "огромный вклад в дело победы нашей армии над ненавистной хунтой" Где остановиться в Текирове: выбираем отель Мужские кожаные сумки – удобство и стиль Порошенко: Україна очікує визнання автокефалії від Церкви-Матері Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині

Публикации