Путін розповів, яка вільна УПЦ МП і яка залежна ПЦУ

18.01.2019 13:03 6

Президент країни-агресора Володимир Путін назвав створення Православної Церкви України "небезпечним і безвідповідальним політиканством", яке не має нічого спільного з "духовним життям". Про це він сказав в інтерв'ю сербській газеті Вечірні новини, текст якого опублікований на сайті Кремля, повідомляє Liga.net.

"Повторю: ні про якt духовнк життя мова тут не йде - ми маємо справу з небезпечним і безвідповідальним політиканством", - сказав Путін.

Також він вважає, що "не йдеться і про самостійність Православної Церкви України". За словами Путіна, ПЦУ повністю підконтрольна Стамбулу. При цьому УПЦ МП, заявив він, "абсолютно незалежна в своїх діях".

Крім того він вважає, що головною метою створення ПЦУ є поділ народів Росії і України.

"Ні про яке духовне життя мова тут не йде - ми маємо справу з небезпечним і безвідповідальним політиканством".

Раніше архиєпископ Даниїл Памфілійський Української Православної Церкви в США заявив, що РФ переконана в своєму суверенному праві на колишні радянські республіки, але це несправедливо.

"Вони обірвали євхаристійне спілкування з Константинополем. Я згоден з Албанським архиєпископом, і сам це не раз говорив: виглядає так, що вони схопили Ісуса Христа в заручники і маніпулюють найсвятішим, що є в Церкві", - сказав архиєпископ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/74352/

Следующая новость
Предыдущая новость

Светодиодные лампы Эдисона – новинка с ретро дизайном Гранитные украшения – всегда стильно и современно Сайт Владимира Мунтяна: философия из первых уст Зеркало Вулкан 24 круглосуточный доступ к лучшим эмуляторам Качественные итальянские межкомнатные двери

Публикации