Путін порівняв комунізм з християнством, а Леніна – зі святим

15.01.2018 21:24 6

Путін порівняв комунізм з християнством, а Леніна – зі святим

Президент РФ Володимир Путін порівняв комунізм з християнством, а мавзолей Володимира Леніна - зі сховищем мощей святих, повідомляє РБК-Україна з посилання на "РИА Новости".

Путін зазначає, що віра завжди супроводжувала народ, навіть в ті роки, коли радянська влада боролися з релігією.

"Але одночасно створювали нову релігію. Комуністична ідеологія, вона дуже схожа на християнство, насправді: свобода, рівність, братерство, справедливість — це все закладено в Священному Писанні, це все там є. А кодекс будівника комунізму? Це сублімація, це просто така примітивна витяг з Біблії, нічого нового не придумали", - вважає президент країни-агресора.

Також Путін порівняв труп Леніна з мощами святих. "Ось дивіться, Леніна поклали в мавзолей. Чим це відрізняється від мощей святих для православних, так просто для християн? Коли мені кажуть, що ні, в християнстві немає такої традиції, ну як же немає, Афон поїдьте, подивіться, там мощі святих є, та й у нас ось тут теж святі мощі", - вважає він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/69709/

Следующая новость
Предыдущая новость

Увлекательные азартные игры 777 бесплатно УАПЦ обіцяє перевірку продажу монастиря У Криму священик УПЦ благословив російських окупантів "на захист державного кордону РФ" Відеоспостереження — чи необхідно його підключати? Уборка загородного дом

Публикации