Путін нагородив іменним годинником митрополита УПЦ МП в Криму

17.05.2019 9:59 3

Путін нагородив іменним годинником митрополита УПЦ МП в Криму

Президент Росії Володимир Путін на честь 80-річчя митрополита Сімферопольського і Кримського УПЦ МП Лазаря нагородив його іменним годинником. Про це повідомила прес-служба Сімферопольської і Кримської єпархії, пише Крим. Реалії.

«Цінний подарунок ювілярові був піднесений від президента Російської Федерації Володимира Путіна – іменний годинник «Президент», за великий внесок у розвиток православної культури і зміцнення духовно-моральних традицій в Криму, за благородні справи на славу Вітчизни», – йдеться у повідомленні.

У прес-службі відзначили, що також Лазарю була піднесена медаль «Русь Святая! Храни веру Православную!».

У січні цього року в Сімферополі на загальних єпархіальних зборах Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ МП митрополит Лазар підтримав митрополита УПЦ МП Онуфрія і главу РПЦ Кирила, а також висловив несхвалення з приводу «безпрецедентного втручання Патріарха Варфоломія у внутрішньоцерковні справи в Україні» та надання Томосу.

Путін нагородив іменним годинником митрополита УПЦ МП в Криму

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/75844/

Следующая новость
Предыдущая новость

Еладська та Українська Церкви влаштували відпочинок дітям із зони АТО Компания, предлагающая различные полиграфические услуги Самая профессиональная служба эвакуации Солнцезащитные очки для будущего лета Сеть магазинов качественных тканей и фурнитуры

Публикации